Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Besa Shahini merr burrin dhe “arratiset” në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish ministja e Arsimit, Besa Shahini, këtë fundjavë ka lënë Kosovën dhe ka udhëtuar drejt Vlorës në Kuç.

Shahini ka ndarë një foto në facebook, ku shihet së bashku me bashkëshortin, kryetari i PSD-së në Kosovë, Dardan Molliqaj të buzëqeshur në Kuç.

Si duket çifti ka vendsur që të shijojnë fundjavën dhe të qëndrojnë larg politikës.

“Kuç, Vlorë 😍” shkruan Shahini në postimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img