Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Besa Shahini heq dorë nga politika, fillon punë si instruktore e studentëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini duket se ka hequr dorë nga politika.

Ajo ka lajmëruar përmes rrjeteve sociale se ka filluar punë si instruktore në programin e Hertie School Executive Education.

Ajo shprehet e lumtur që po rikthehet në shkollën ku ka përfunduar studimet master në Politika Publike.

Postimi i plotë:

Sot mbyllim ëorkshop-in dy javor në Azinë Qendrore, për përmirësimin e aftësive avokuese të shoqërisë civile dhe ndikim më efektiv në proceset e politikëbërjes.

E lumtur që rikthehem në Hertie School, ku kam përfunduar studimet Master në Politika Publike, si instruktore në programin e Hertie School Executive Education.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img