Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
2.1kmh
75 %
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
18 °
Enj
15 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Besa-besë”, Ilir Meta poston foto me djalin: Sot për ditëlindjen e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka publikuar një foto me djalin e tij Besarin, në ditëlindjen e këtij të fundit.

Ata shihen të dy të qeshur dhe me duar të shtrënguara teksa Kreu i Shtetit shkruan krahas fotos: Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!

180434330 3977851042261139 4256633305966918420 n

Meta ka qenë në plan të parë gjatë ditëve të fundit pasi u bë faktor në zgjedhjet e 25 prillit 2021, me tone të ashpra, por i gjithë diskursi i tij ndryshoi pas rezultatit i cili shpalli fitues kryeministrin Edi Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img