Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Bes Kallaku zbulon pjesë nga klipi i ri me Anila Mimamin (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

979a1beb72db526e40f187b5f6dcc99a

Anila Mimani do të rikthehet pas shumë vitesh, me një bashkëpunim me Bes Kallakun, projekt që pritet të publikohet së shpejti.

 besi.JPG

Besi ka ndarë në Instagram pamje nga xhirimet e videoklipit, teksa shfaqet duke pirë shampanjë brenda një pishine. “Ma bo i video për videoklip”, shkruan ai krahas fotos së publikuar.

Besi dhe Anila do sjellin në version të ri një nga këngët më të famshme të Anilës, e titulluar “Do digjesh zjarr”, që pritet të bëjë namin njësojë si dikur.

Këtë na e ka zbuluar Xhensila, e cila ka publikuar një video me bashkëshortin e saj duke udhëtuar me makinë, teksa në sfond dëgjohet një pjesë nga kënga e re.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img