Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Bes Kallaku uron nënën për ditëlindje: Më fal, por… (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit, Bes Kallaku, ka uruar nënën e tij për ditëlindje, teksa nuk ka lënë mënjanë as batutat.

“Mam, urime ditëlindjen. Të dua shumë. Mbreteresha ime, preheri dhe kraharori ku kam mbështetur koken, dashuri e pakufishme, e pastër. Urime Mam”, shkruan Besi ndërsa shton se i vjen keq…

“Më vjen keq që s’ta kam plotesuar kurrë dëshirën, që unë t’i thërrisja naj herë mendjes, më vjen keq por nuk me përgjigjet, i del tel fikur…. hahahahaha. Të duam Mam, e lumtur qofsh. (Kjo eshte mami im, Ija është gjyshja, dmth mami i mamit,”-përfundon postimi i tij në Instagram.

Më herët edhe partnerja e tij, këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka uruar nënën e tij.

Më shumë

spot_img