Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Bes Kallaku ‘thyen akullin’, publikon foton e parë me Ajkën

spot_img

Lajme të ngjashëm

61b8e114e9f9549563b288cb4073fa19

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve me të dashur të shoëbiz-it shqiptar.

Ata janë mjaft aktivë në rrjete sociale por që nga lindja e vajzës së tyre Ajka ata janë munduar ta mbajnë të fshehur fytyrën e saj.

Mesa duket Bes Kallaku ka vendosur të  thyejë akullin duke publikuar një foto me vogëlushen.

Ai ka publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet me të bijën e tij duke u lutur në kishë dhe ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë.

“Gëzuar, Zoti ju rujt”, ka shkruar ai në foton me Ajkën.

Sigurisht, që Besi nuk e ka treguar portretin e së bijës, pasi duan që ajo të mos jetë ende pjesë e rrjeteve sociale.

 

Screenshot_2.jpg

 

 

 

Më shumë

spot_img