Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Bes Kallaku shok me Ilir Metën dhe Xhensila me Monika Kryemadhin, çfarë shkruan për të nënkryetarja e LSI

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Duket se miqësia mes Bes Kallakut dhe të fejuarës së tij Xhensila Myrtezaj me çiftin Meta-Kryemadhi është tanimë familjare.

Besi është shfaqur shpesh krah Ilir Metës por ja ku shohim këtë mëngjes edhe Xhensilën krah Monikës.

Të dyja po shijojnë kafen e mëngjesit ndërsa dukshëm nënkryetarja e LSI e vlerëson tej mase këngëtaren e njohur.

“Kur ditën e nis me Xhensilën je e sigurt që do e kalosh plot energji pozitive, sepse ajo është, jo vetëm e bukur, por edhe plot mirësi. ?? Edhe kjo e sotmja është një ditë e zjarrtë fushate,nga ato që janë specialiteti i LSI, sepse ne vazhdojmë betejën tonë për të qenë  të parët, jo vetëm në garën elektorale, por edhe në zemrat tuaja.

#LsiForceePare #LsiZjarr #Miresi #Pozitivitet — me Xhensila Myrtezaj”, shkruan Kryemadhi..

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img