Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bes Kallaku “përvesh mëngët” dhe i futet me “kokë” punëve të shtëpisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndryshe nga herët e tjera, këtë fundjavë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur që të “përveshin mëngët” dhe ti futem me “kokë” punëve.

Çifti së bashku me vajzën e tyre, Ajkën këtë të shtunë janë kujdesur për kopshtin e shtëpisë, duke mbjellur lule.

Ka qenë Xhensila ajo e cila “fshehtas” ka publikaur disa video të Besit në të cilat ai shihet duke mbjellur lulet në kopësht, teksa vajza e tij po e ndihmonte duke i ujitur.

Familja Kallaku dukeshin shumë të lumtur teksa po merreshin me të njëjtin aktivitet dhe padyshim se po kalonin kohë së bashku.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img