Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Bes Kallaku përshëndet Nard Ndokën nga Meksika: “Hola mi hombre” (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit, Bes Kallaku, që duket se po kalon çaste të këndshme në turin e tij në Meksikë dhe SHBA nga ku herë pas here poston video humoristike për fansat e tij.

Besi ka shkuar së fundmi në Meksikë, ku ka realizuar këtë video me të teksa imiton Nard Ndokën në video-selfien e tij të famshëm nga Kuba.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img