Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Bes Kallaku ‘nuk e mban’ dot veten pas sherrit të Alketa Vejsiut me Dalina Buzin, publikon video-mesazhin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përplasja e dy gazetareve Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut. Pas publikimit të mesazheve që dy gazetaret i drejtonin njëra-tjetrës, aktori Bes Kallaku ka reaguar me anë të një video-mesazhi, ku bën thirrje për pajtim mes tyre.

Duke konsideruar (ironikisht) si një problem të madh për shoqërinë shqiptare, Kallaku kërkon ndërhyrjen e menjëhershme të krerëve të politikës, Edi Ramës, Ilir Metës dhe Lulzim Bashës, për t’i dhënë njëherë e mirë fund këtij sherri.

Aktori ka edhe një mesazh për ambasadorin Donald Lu, por edhe për blogerin Olti Currin, që mund t’i dëgjoni në videon e publikuar.

{mp4}30349{/mp4}

Më shumë
spot_img
spot_img