Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Bes Kallaku “kurorëzon” Mbretëreshën e re

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbretëresha Elizabeth II humbi jetën më 8 shtator dhe vdekja e saj trishtoi mbarë botën, sigurisht edhe qytetarët shqiptarë, e sidomos ata të Hasit, i cili një pjesë të rinisë e ka në emigrim pikërisht në Britaninë e Madhe.

Bashkia Has i shprehu ngushëllimet e sinqerta familjes mbretërore për humbjen e madhe, ndërkohë që më herët ata kishin planifikuar vendosjen e një statuje të Mbretëreshës në qytet.

Sigurisht nuk kishte si të mungonte një reagim edhe nga aktori Bes Kallaku i cili në fronin mbretëror të Britanisë së Madhe ka vendosur pikërisht gjyshen e tij, Ijen.

“Ka ende një Mbretëreshë”, shkruan ai me shaka krah fotos.

Më shumë


spot_img

spot_img