Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bes Kallaku i përlotur, jep një mesazh për Vjolën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e836974536ecdba49af9bdb0ac8b63d7

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është shfaqur tejet i emocionuar dhe i përlotur teksa ka shpërndarë një mesazh sensibilizimi për t’i ardhur në ndihmë Vjolës. Aktori i është lutur qytetarëve të marrin pjesë në aktivitetin që do të zhvillohet në Vlorë te “Hotel Bolonja”.

Ngjarja

“Në një kohë që shum po shijojnë ngrohtësinë në shtëpi në këtë orë ,motra më e madhe e Vjolës (Ajo vuan nga një sëmundje e rrallë e quajtur Limfome Limfoblastike e tipit B dhe T ) sëbashku me shoqërinë e saj po merren me përgatitje për festën e nesërme në orën 17:00 të Hotel Bologna në Vlorë. Ajo sfidon të ftohtin,vetminë (sepse familja po qëndron me Vjolen ne Spitalin Italian) dhe mbi të gjitha organizon festën për të mbledhur të ardhura për motrën e saj. Të gjendemi nesër në festën muzikore me BavRecords Vlore, Renato Jaho, grupi i valles Came si dhe humoristin Bes Kallaku nëse do të gjej mundësi kohore. Blerja e biletes është në mbështetje të Vjoles dhe kësaj vajze që sakrifikon me orar dhe pa orar për motrën e saj. Kush nuk ka mundësi të jetë i pranishëm, të bëj SHARE statusit që të vihen në djeni sa më shumë njerëz që ndoshta mund të marrin pjese (Nuk i kushton askujt që minimalisht ta SHPëRNDAJË). Nesër, ditën e djelë është ditlindja e Vjolës , ajo mbush 6 vjec, ta ndihmojmë të mbushi 7,8,10,50,70.. …Një biletë mund të shpetojë një jetë”, raportoi gazetari i Vlorës Enrik Mehmeti.

Lexo edheNdërkohë që ne presim festat, kjo vajzë lufton me jetën. Mund ta shpëtojmë me një biletë

{mp4}28193{/mp4}

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img