Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Bes Kallaku i dëshpëruar për sherrin Bleona-Iva: Pajtohuni, jeni motra, jeni shoqe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

55b392e0efefb36834056809fd339387

Edhe aktori i humorit Bes Kallaku ka reaguar për sherrin mes këngëtares Bleona Qereti dhe gazetares Iva Tiço. Kallaku bën “përgjegjës” për këtë histori drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziun, të cilit i bën thirrje që t’i thërrasë sërish në studio Bleonën dhe Ivën, për t’i pajtuar me njëra-tjetrën.

I njohur për videot e tij ironizuese edhe ky debat i fundit mes dy personazheve të njohura, nuk i ka shpëtuar vëmëndjes së Kallakut.  Ai i ka bërë thirrje Bleonës dhe Ivës që ta kalojnë këtë moment dhe të pajtohen dhe të mos e prishin historinë e miqësisë mes tyre.

Lexo edhe: Shpërthen Bleona për Ivën: E dashur kur*ë, ke fjetur me burra të martuar për vendin e punës

{mp4}21592{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img