Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Bes Kallaku e pëson keq, ishte te shtëpia e Salsanos, por u zgjua me Gaz Pajën në krevat, pa edhe Erion Veliajn rrugës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk ka mundur t’i shpëtojë fjalimi thuajse i pakuptimtë i kryetares së FRESSH, Joleza Koka, as aktorit të humorit Bes Kallaku.

Besi duket se ka kaluar një “hangover” pasi ka fjetur te shtëpia e Salsanos por është zgjuar papritmas në krevat me Gaz Pajën. “Tani më ka marrë ky shoku me makinë ndërsa ishte dhe Erion Veliaj te cirku mbrëmë por nuk e pashë”, thotë Besi në video selfie-n e tij.

Mfalni a…

Posted by Bes Kallaku on Wednesday, February 10, 2016

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img