Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Berisha: Zgjedhja e Presidentit të ri një karnaval i vërtetë, vazhdim i dështuar i marrëveshjes Rama-Basha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur këtë pasdite në qytetin e Vlorës, ku do të zhvillojë një takim me demokratët e këtij qyteti. Para takimit, ish-lideri i PD ka vendosur kurora me lule  në monumentin e Hassn Prishtinës.

Duke folur për çështhjen e Presidentit, ai tha për gazetarët ky është një proces i neveritshëm, një karnaval i vërtetë, si dhe një marrëveshje e dështuar ai ajo e 17 majit, Rama-Basha.

albsig

spring

“Një karnaval ai vërtetë, një vazhdim i marrveshjeve të dështuara nga viti 2017 deri më sot, si ajo Rama-Basha. Kjo që shihni ju është vazhdimi i atij seriali, por kjo është më tragjikomike dhe i neveritshëm deri më sot”, u shpreh Berisha:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img