Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Berisha uron Krishtlindjen: Gëzuar natën e lindjes se Hyjit, burrit që ndryshoi botën dhe njerëzimin!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për Krishtlindje. Në një postim në facebook, Berisha uron natën e lindjes se Hyjit, Krishtit Mbret, burrit që ndryshoi botën dhe njerëzimin!

“Gezuar Krishtlindjen! Naten e lindjes se Hyjit, Krishtit Mbret, burrit qe ndryshoi boten dhe njerezimin! Sb”, shkruan Berisha.

Më herët, presidenti Ilir Meta uroi Krishtlindjet të gjithë besimtarëve të krishterë dhe më pas kryeministri Edi Rama uroi për një vigjilje të bukur të gjithë besimtarëve në Shqipëri dhe kudo që flitet shqip.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img