Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Berisha uron 1 Qershorin: Ëndrrat më të bukura të fëmijëve u bëfshin realitet!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fëmjët gëzuan sot në festën e tyre 1 Qershorin, ku nuk munguan urimet e politikanëve e jo vetëm.

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi pak çaste më parë në  Facebook, ka uruar festën e fëmijëve, duke shpresuar që ëndrrat e tyre më të bukura të bëhen realitet.

“1 Qershori! Dita e me te mireve te kesaj toke! Te dashur miq, nje urim nga thellesite e zemres per femijet shqiptar ne diten e tyre. Le te urojme qe endrrat e tyre me te bukura te behen realiteti dhe e ardhmja e tyre e ndritur qe ata meritojne. Gezuar! Sb”, shkruan ish-kryeminsitri Sali Berisha.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img