Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Berisha uroi dje mirëmëngjes nga malësitë e Tropojës, sot Edi Rama “i bashkohet” në Alpe (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryemninistri Sali Berisha uronte dje mirëmëngjes nga malsitë e Tropojës, në një kohë që në Partinë Demokratike do të mblidhej anëtarësia. Teksa Basha dhe baza e Partisë bëheshin gati për të analizuar humbjen e 25 prillit, Berisha ishte “arratisur” në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes miq” shkruante Berisha dhe ndante një foto me dy gishtat lart, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë, sot është pasardhësi i tij Edi Rama, ka shkuar në Alpe. Të paktën kështu ka lënë të kuptohet. “Mirëmëngjes, me ajrin e alpeve shqiptare”, shkruan Edi Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

Më shumë

spot_img
spot_img