Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Berisha u ul në karrigen e socialistëve, Balla lëshon gojën në parlament: Ti PS i ha atë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka quajtur provokim uljen e ish-kryeministrit Sali Berisha në anën e socialistëve sot në Kuvend.

Deputeti Balla deklaroi se Berisha nuk i afrohet dot kurrë socialistëve,ndërsa shtoi se PS në 30 vite ka luftuar vetëm për të mirën e këtij vendi.

Balla: Kërkova fjalën lidhur me një proviokim të ulët të një njeriu që turp nuk ka më, burrëri nuk ka patur kurrë. Mori fjalën dhe kërkon sherr dhe luftë sa herë i jept mundësia, ne nuk bëmë asnjë reagim dhe menduam se e kishte nga mosha.

Ky pisllëku kërkon që të vijë këtu në parlament se ky i përfaqësoka më mirë socialsitët, ky socialistëve i ha atë që nuk thuhet. Ps ky njerou nuk i afrohet dot kurrë. PS ka kontribuar vetëm për të mirën e këtij vendi. Njeriu i varkës së Enver Hoxhës, njeriu që furnizoi me naftë makinën luftarake të Milooshiviçit, ky  thotë unë përfaqësoj PS. Ju duhet të keni trup që vazhdoni dhe i rrini nga mbrapa.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img