Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Berisha tregon pse vendosi ta mbyllte aty protestën dje: Thjesht ishte…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeminsitri Sali Berisha është pyetur nga gazetarët se përse vendosi dje në një mënyrë të menjëhershme të linte protestën

Berisha u shpreh që u larguan për shkak se u hodhën lënë toksike dhe se qytetarët u shtrinë në Lanë.

“Thjesht ishte gazi që hodhën në sasi toksike dhe njerëzit u shtrinë në Lanë. Ajo skenë ka edhe një betejë një tërheqje kur shihet se është përdorur një lëndë kimike toksike. Unë isha këtu. Vazhdova. Hodhën gaz direkt tek unë, por kjo më motivon më shumë mua.

Asnjë viktim nuk mund të kishte. A patë ju njeri të armatosur. As kishte dhe as nuk mund të kishte. Ata janë deputet të PD. I përgëzoj ata deputet që kishin guximin”, tha Berisha ndër të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img