Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Berisha thotë se është kërcënuar protestuesi me dy vajzat, paralajmëron ashpër Ramën: Një shpagim i tmerrshëm do të bjerë personalisht mbi ty nëse…

spot_img

Lajme të ngjashëm

25eefe62018fcbe11f9b1cee635036d9

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se një qytetar që ishte pjesë e protestës së opozitës së bashku me dy vajzat e tij është kërcënuar për shkak të pjesëmarrjes.

Në një mesazh në Facebook, Berisha thotë se një person i ka shkuar atij në banesë duke e kërcënuar me fjalët “shifemi në Bizë të Martaneshit”.

I ashpër është reagimi i Berishës, që thotë se po iu prek edhe një fije floku protestuesit apo fëmijëve të tij, “një shpagim i tmerrshëm do të bjerë personalisht mbi ty (Edi Ramën)”.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkoterroristë të Edvin Urrejtesit kërcënojnë me zhdukje në Bizë të Martaneshit të protestuesit guximtar ne foto dhe femijeve te tij. Edvin turp o kriminel, burracak qe kercenon me horrat e tu kryengritesit paqesor. Perndryshe po te paralajmeroj se guxon dhe nje qime floku po i preke atij apo femijeve te tij, nje shpagim i tmerrshem do te bjere personalisht mbi ty! sb

zsdfasdfsdgeh.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img