Hapësire reklamuese

Politikë

Berisha sulmon sërish Ramën për veshjen: Bën pazar në New York

Shkruar nga Newsbomb

Ish kryeministri Sali Berisha sulmon sërish kryeministrin Rama lidhur me veshjen e këtij të fundit. Pak ditë më parë Berisha e akuzoi Ramën se blen këmisha të markës së shtrenjët Hugo Boss, ndërsa së pak minuta më parë ka publikuar mesazhin e një emigranti dixhital, siç e quan ai.

Referuar mesazhit, emigranri shprehet se 2 viite më parë Rama dhe bashkëshortja e tij kishin bërë pazare në një nga dyqanet më të shtrenjta në New York, Tom Ford.

Mesazhi i plotë:

Kallam Deshtaku ben pazar ne dyqanet me te shtrenjta te Nju Jorkut!

Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb

Zoti Berisha, thuaj kokeministrit mire qe nuk pranon qe ben pazar tek hugo boss.Po tek dyqani Tom Ford ne New York, a ishe para 2 viteve me bashkeshorten tuaj afersisht ores 7:00pm dhe dolet nga dyqani plot me canta te cilat i mbanin truproja e juaj. Ku ne kete dyqan nje rryp ore kushton me i liri $300 . Per kete eshte fakt se te njejten kohe isha duke marre nje porosi te bosit tim, dhe kur i tregova se eshte kryeministrit i Shqiperise dhe ai tha po ne Shqiperi ku populli eshte nje varferi extreme dhe ky ben pazare ktu. 672 Madison ave NY.

Ps ju beje thirrje agjensive te zbatimit te ligjit te hetoj pasurit e Kallam Deshtakut dne shpenzimet e tij ne Nju Jork mbasi ne Shqiperi nuk guxojne ta hetojne!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese