Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Berisha sjell ‘provat’ e reja: Syzet e Tahirit 5000 euro, dhuratë nga Habilajt

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se syzet e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri janë aq të shtrenjta sa që nuk ka mundur t’i blejë vetë por ia kanë dhuruar Habilajt.

Berisha e nxjerr vlerën e syzeve të Tahirit mbi 5000 euro.

Qytetari dixhital denoncon:

-Habilajt i blene Saje qorrit syze 5 mije euro! sb

“Pershendetje doktor. Keto syze qe posedon Saje “Qorri” jane te firmes se njohur Maybach, lloji hedonist, e cila cilesohet si firma me e shtrenjte ne bote dhe ku syzet optike kapin shifra marramendese nga 5000$ e siper.Lind pyetja: A mundet nje ish minister dhe nje deputet pa asnje te ardhur shtese pervec rroges te posedoje syze te tilla ? Prokuroria te hetoj se keto syze jane dhurate e Habilajve,anonim ju lutem”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img