Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Foltorja e radhës në qytetin e Korçës, Edmond Spaho u bën thirrje demokratëve: Të bashkohemi me Sali Berishën për një PD më të fortë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë foltoren e tij këtë radhë në qytetin e Korçës.

Lajmi është konfirmuar nga deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, i cili ka ftuar të gjithë demokratët që të marrin pjesë në mbledhje.

Foltorja do të mbahet ditën e premte në datën 15, ora 18.00 ne kinema “Milenium”. Ditën e djeshme Berisha mbajti foltorten në Elbasan, ku paralajmëroi protesta të mëdha të opozitës për të rrëzuar kryeministrin Edi Rama.

Te nderuar qytetare dhe anetare te PD te Qarkut Korce,Diten e Premte, date 15.10.2021, ora 18.00 ne kinema Milenium ne Korce mbahet Foltorja e z. Sali Berisha me qytetaret dhe antaresine e PD te Qarkut.Jeni te ftuar te merrni pjese.Le te mblidhemi te gjithe per nje PD me te bashkuar, me te forte dhe me te hapur”, shkruan Spaho.

Më shumë
spot_img
spot_img