Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Berisha ra në tokë, e ironizon Balla: Non Grata mbetet non grata

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas rrëzimit të ish-kryeministrit Sali Berisha ditën e sotme teksa ishte duke u ngjitur për në podium ka ardhur dhe reagimi i parë nga Partia Socialiste.

Ka qenë kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili në llogarinë e tij në “Facebook”ka publikuar foton e momentit kur Berisha u pengua.

“Non grata mbetet non grata!”, shkruan Balla krah fotos së Berishës.

Më shumë
spot_img
spot_img