Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Berisha publikon VIDEON: Qytetari tenton t’i vërë flakën vetes me benzinë se nuk i japin lekët e tërmetit, policët e mbajnë nga duart

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dc661b79a1691b1e7f3eba88b64a73a9

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të regjistruar sipas tij në Vorë, ku një qytetar tenton t’i vërë flakën vetes me benzinë sepse nuk i japin lekët e tërmetit ngaqë i është prishur shtëpia.

Në pamje, edhe pse jo shumë të qarta dhe të kuptueshme, shihet qytetari në tarracën e shtëpisë i lyer me benzinë, ndërsa policët e mbajnë nga krahët.

“Tenton te vrase veten.

Shtepine e ka te shkaterruar nga termeti, narkoqeveritaret ndrikullat Omeri e Balluku ia mohojne.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Z sali berisha shiko cfar behet ne vore nje hallexhi shtepin e ka .Ds 10 kto sja kan nxjerr ds5 ka desh me vra veten shikon ca ben laureta omeri partis njerezve te vet shtepit.Ds5 kurse ati qe e meriton fare kjo esht bashkia vore po qe me edin ds5 ja shiko ca ben hekuran balluku me rindertimin nje termet nga dora ktyre M.b emri kti personit esht ly dhe me benzin shiko ku ka perfundu njerzitflm anonim te lutem”, shkruan Berisha dhe publikon videon e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img