Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Berisha publikon videon: Ja pse të gjithë do të protestojmë më 7 Korrik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sërish thirrje për protestën që do të mbahet më 7 korrik.

Ai ka shpërdarë një videon, ku dëgjohet teksa thotë “këta qeveritarë gënjejnë në gjithçka që thonë”.  E teksa ndan video krahas saj shkruan “Ja pse të gjithë do të protestojmë më 7 Korrik! Sb”.

albsig

Kujtojmë që vetëm pak ditë më pare Berisha deklaroi se do të ketë një protest massive, teksa tha se kjo është një protest e të gjithë shqiptarëve dhe se me ktë ngritje do të rrëzojnë Edi Ramën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img