Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Berisha publikon TEZËN e provimit të maturës, tregon kush ia shpërndau nxënësve (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

6c07ad4722f68b138a8b016311c9d7b1

Rreth një orë më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foto të tezës së provimit të anglishtes për maturantët.

Duke iu referuar mesazhit të nxënësit dixhital, Berisha ngre akuza të rënda mbi Vjollca Gashin, drejtoreshën e gjimnazit Havzi Nela në Kukës.

Sipas tij, Gashi ka shpërndarë tezën e provimit në shkëmbim të votave për kandidatin e PS-së Safet Gjicin.

Denoncimi i plotë në Facebook:

Narkodrejtoret e shkollave shperndajne tezen e provimit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e nxenesit dixhital! sb

Pershendetje Dok Berisha! Sot eshte provimi i pare i matures ne Kukes gjuha angleze, dhe drejtoresha e gjynazit Havzi Nela Vjollca Gashi antare e kryesise se PS vegel e Safet Gicit dhe drejtorit te drejtorise arsimore Skender Ahmeti, po shperndajne tezen e provimit ne shkembim te votave,per femijet e nenes parti!

jh.jpg

62150688_1291630257664545_7438965085604675584_n.jpg

62048413_1291630244331213_4069580623625322496_n.jpg

62386246_1291630297664541_5024106220051496960_n.jpg

63100397_1291630300997874_3541182732912558080_n.jpg

62216823_1291630387664532_5282704963993075712_n.jpg

62100350_1291630377664533_7543523345711497216_n.jpg

62103949_1291630424331195_6008767398675480576_n.jpg

Më shumë

spot_img