Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Berisha publikon fotot: Këta janë 27 ushtarët e Emiljano Shullazit (Foto-Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4db748cc111fe535116291331980550e

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në emisionin “Studio e Hapur” në Neës 24 fotot e disa personave, të cilët ai i ka quajtur ushtarë të Emiljano Shullazit.

Në tabletën e Berishës u shfaqën fotot e 27 personave që sipas tij mbrojnë me snajpera dhe me armë të tjera të rënda Shullazin. Ai theksoi se fotot ishin siguruar nga oficerët e policisë. “Këta janë vetëm disa nga ushtarët e Shullazit të armatosur, të gjitha me leje të Saje Qorrit”, u shpreh deputeti demokrat. Për ish-kryeministrin, koha që po jetojmë sot është koha e Shullazit.

Lexo edhe: Sqarimi i Berishës për armët dhe dënimin e Kuvendit

13113289_10154087243158771_1262654041_o.jpg

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/c0hrUT9RDPs” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img