Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Berisha publikon FOTOT: Ja arat me hashash që u morën jetën tre të rinjve në Malësinë e Madhe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon disa foto që thotë se janë parcelat me hashash për të cilat u vranë tre të rinj në Malësinë e Madhe.

“Arat e hashashit “medicinal” te Edvin Droges dhe Gjeneral Hashashit qe moren jeten e tre te rinjve ne Malesine e Madhe. Ne narkoshtet krimi i droges eshte krim shteteror! Sb”, shkruan Berisha.

Kujtojmë se tre të rinj janë zhdukur në Malësinë e Madhe, pasi dyshohet se janë vrarë me njëri-tjetrin për shkak të konflikteve për parcelat me drogë. Ata janë Vilson Çutaj dhe Klement e Daniel Pepaj, të tre të afërm me njëri-tjetrin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img