Berisha publikon fotot e Ramës me thonj të paprerë, kujton Fatos Nanon: E mora nga Parisi thuapiste…

Publikuar tek: politike, më 21:32 09-02-2018 Berisha publikon fotot e Ramës me thonj të paprerë, kujton Fatos Nanon: E mora nga Parisi thuapiste…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto të kryeministrit Rama teksa shoqëron një djalë të vogël, dhe ajo çfarë bie në sy janë thonjtë e pa prerë të kryeministrit. 

Berisha ka kujtuar një deklaratë të Nanos për Ramën: “Fatos Nano thoshte dikur per Edvinin: E mora nga Parisi thuapiste dhe shites ikonash te vjedhura!”, dhe dhe ndërkohë shton:  Tani perseri thuapiste si krye, krye krye por tani nuk shet ikona te vjedhura por vjedh pasurite kombetare!

Screenshot_9_copy.jpg

27868038_951953344965573_7821274879847147529_n.jpg

27655466_951953348298906_9151329775523267043_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088651180267334
array(1) { ["section"]=> string(104) "berisha-publikon-fotot-e-rames-me-thonj-te-paprere-kujton-fatos-nanon-e-mora-nga-parisi-thuapiste-109763" }