Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Berisha publikon FOTON duke bërë xhiron e mëngjesit buzë detit, i shkruan Stresi: O dritë dielli, shqiptarët s’do kenë një njeri si ty

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që mëngjesin ta kalojë buzë detit, ndryshe nga dy javët e kaluara kur zgjodhi alpet e vendit. I veshur sportiv dhe duke ecur, Berisha uron një fundjavë të mbarë për ndjekësit e tij.

“Miremengjes miq! Nje fundjave te kendshme per ju!”, shkruan ish-kryeministri dhe ndan foton e mëposhtme. Aty bie në sy një koment i reperit Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Një mbështetës i flaktë i PD dhe pjesëmarrës në disa protesta të demokratëve, ai shkruan me superlativa për Sali Berishën.

“O dritë Dielli ti je dhe do mbetesh ikone, ne dekada Shqipetaret s’do te kenë nje njeri si ty”, komenton reperi, koment i cili ka marrë pëlqimin e shumë demokratëve të tjerë dhe mbështetësve të Berishës.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img