Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Berisha publikon emrat dhe bën denoncimin e fortë: Katër persona patën komplikacione të rënda pas vaksinimit, një 67-vjeçare dhe tre mësues (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi ka hedhur akuza të rënda ku thotë se një 67-vjeçare dhe tre mësues kanë përfunduar në spital pas vaksinimit kundër Covid-19.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, ku thuhet se një 67-vjeçare me emrin Xhevahire Vladi, ka përfunduar në spital pasi ka bërë vaksinën kundër koronavirusit.

Gjithashtu një tjetër shpehet se në spitalin e Laprakës tre mësues janë në gjendje të rëndë pasi kanë bërë vaksinën.

Postimi i plotë i Berishës:

Nderlikime te renda nga vaksina!

 Ato fshihen me urdher te xhahilit te Surrelit.

Lexoni denoncimet e qytetareve dixhital. sb

Pershendetje Dok.Berisha !  Dje  ka ardhur me helikopter nga Lura ne Urgjencen e QSU Tirane nje grua rreth 67 vjeç me emer Xhevahire Vladi me Tromboze si rezultat i vaksines Kineze te marre para 2 ditesh ne Qendren Shendetesore Lure. Te lutem dok.me ruani anonimatin.

Doktorr te uroj shendet dhe cdo te mire!

Rastesisht isha te Ambulanca e Laprakes Doktorr erdhen tre mesues ne gjendje shume te rende nga vaksinat e edvinit ,i futen direkt ne oksigjen !!!Me shume respekt

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit