Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Berisha për Shullazin: Quhej ‘’Gjeneral’’ kur ulej te bar kafe ‘Beko’. Kam gjithë organigramën e këtij krimineli që terrorizonte gjithë Tiranën dhe Durrësin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Quhej ‘’Gjeneral’’ kur ulej te bar kafe ‘Beko’. Kam gjithë organigramën e këtij krimineli që terrorizonte gjithë Tiranën dhe Durrësin’’, kështu ka thënë nga foltorja Berisha.

“Shullazi është arrestuar 4 herë, në një kohë kur prej tre vitesh i është dhanë imunitet absolut dhe bën ligjin në ministrinë e brendshme. Të gjitha këto vetëm për një arsye, për shkak të lidhjeve të ngushta me Edvin Shullazin dhe Saje Qorrin.

Ke ik nga këtu se s’të mbajnë nervat megjithatë unë flas për qytetarët. Këtu ka me dhjetara foto të ushtrisë së Shullazit të armatosura me të gjitha llojet e armëve, nga snajper edhe të tjera.

Në lagjen e tij ishte terror i paparë, në lagje jetojnë në terror të poltë. Kryebanditi quhej general, kur ulej te bar-kafe ‘Beko’, zbarkonte aty ushtarët e tij sikur të ishin forcat më të mëdha të botës. Ti si të duash bej po ne po të themi s’është mirë të jesh këtu.ka thënë oficeri i policisë. Kryekrimineli që terrrorizonte Tiranën dhe Durrësin, këto i kanë nxjerrë agjentë të policisë kriminale, janë punë e shkëlqyer e tyre.

Gjenerali është i paprekshëm thonë ata. Ndodhi vrasja në Rrugën e Kavajës, atentati në Qafë Kashari, mori një plub në shpinë Shullazi. Në makinë i’u gjetën armë gëzhoja dhe 7 mijë euro.

Më ndërhyrjen e Saje qorrit u deklarua se nuk ka të plagosur, u harrua gjaku që ishte derdhur. I than Lulzim Bashës po dole në dritare kokën ta masim me plub. Ka patur një incident me Vasilika Hysin dhe Besnik Baren, kishin një zyrë elektorale ku kishin vënë atopolante dhe gjenerali i theu atopolantet se nuk donte zhurmë. Kjo është e vërteta, gjuajti me bazuk shtëpinë e kruyetarit demokrat të Farkës”, theksoi më tej ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img