Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Berisha për “kërcënimin” e Fugës: Ultimatum Stalinist kundër intelektualëve, çështja të shkojë në Prokurori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky ultimatum, sipas frymes duket se eshte veper e Norieges dhe zyres se tij.

Duke shprehur solidaritetin tim te plote me profesor Artan Fugen dhe denuar me ashpersine me te madhe ultimatumin stalinist, mafioz te pushtetit ndaj tij, i bej thirrje prokurorit te pergjithshem te hetoje me perparsi kete krim te shemtuar, kete akt te rende ndaj botes intelektuale dhe demokracise, sikunder paralajmeroj Edi Ramen se heshtja jote ndaj ketij kercenimi stalinisto-mafioz deshmon se ti vet nuk je dore jashte por duket se qendron si porosites i ketij ultimatumi, dhe se per çdo cenim te prof. Fuges do te pergjigjesh personalisht me çdo gje qe meriton! Sb”

Më shumë

spot_img