Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Berisha, pas kokainës, kënaqet me nipin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish- kryeministri Sali Berisha gjen kohë për familjen e tij, pavarësisht angazhimit politik, edhe pse nuk e mban më pozicionin e kryetarit të PD. Kështu, ai ka hedhur dje në facebook, një foto të tijën duke luajtur me nipin. Kritikat më së shumti në faqen e vet në rrjetin social facebook, kanë të bëjnë me ambientin familjar, dhe sesi ish kryeministri shfaqet me këpucë në shtëpinë e tij. Duket se Sali Berishës nuk I bëjnë përshtypje këto komente. Ai shfaqet shumë I qetë dhe I qeshur, ndërkohë që prej tre ditësh është duke denoncuar atë që e ka quajtur afera më e madhe e kokainës të lidhur me qeverinë. Zoti Berisha ka përmendur emra konkretë dhe lidhje konkrete, pavarësisht se prokuroria e krimeve të rënda është ende duke u marrë me çështjen. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img