Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Berisha nxjerr videon për Ramën, por vëmendjen e merr Zaho! Djali i kryeministrit nuk e heq celularin nga dora

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë në llogarinë e tij një video për kryeministrin Edi Rama, dërguar nga një simpatizant i tij. Ai qëndron në kafe me të birin, teksa pas tyre kalojnë Rama me djalin, Zaho.

“Guximtari i vogël! Bravo! Përqafime”, shkruan Berisha, pasi vogëlushi ngre dy gishtat lart, një simbol i Berishës dhe Partisë Demokratike. Megjithatë, vëmendjen në pamje e merr djali i kryeministrit Edi Rama. Zaho nuk e shkëput për asnjë moment celularin nga dora, si shumë fëmijë të lidhur me teknologjinë.

Më shumë