Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Berisha nxjerr thirrjen për protestë në gjuhën angleze, mesazh ndërkombëtarëve: Bukë e zemër e korrupsion në Shqipërinë e Edi Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka nxjerrë një mesazh në gjuhën angelze për ndërkombëtarët që do të vijnë në Shqipëri më 6 dhjetor për Samitin e BE dhe Ballkanit Perëndimor.

Berisha në rrjetet e tij sociale ka shpërndarë një mesazh ku shkruhet “Mirësevini në Shqipëri..Bukë e zemër e korrupsionin e Edi Ramës”.

Ndër të tjera ai shkruan se protesta e 6 dhjetorit do të nisë në orën 12:00 në Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”.

Më shumë


spot_img

spot_img