Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Berisha nxjerr të dhënat e patronazhistit: Arben Mema që iu vërsul qytetarëve të “Sheshi Skënderbej” është votues i PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arben Mema është 32-vjeçari që terrorizoi kryeqytetin mesditën e sotme, duke u futur me makinë në mes të “Sheshit Skënderbej”.

Pas disa manovrave të rrezikshme, ai u neutralizua nga një djalë i ri, Klodian Elqeni 22 vjeç.

Ndërkohë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në “Facebook”, ku shkruan se “Arben Mema që u vërsul me veturë mbi qytetarët në “Sheshin Skënderbej është votues i PS”, sipas raportimit të patronazhistit në databazë.    

178645841 1891088751052023 7910994267398456938 n

Policia pas arrrestimit bëri me dije se Mema ishte një person që kishte konsumuar lëndë narkotike, madje ai vetë dëshmoi para autoriteteve që kishte në zonën e ish-Parkut dhe kishte blerë 5 gram hashash, 2 prej të cilave i kishte konsumuar menjëherë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img