Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Berisha nuk ndalet, paralajmëron protestë kombëtare në 8 Janar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka paralajmëruar një protestë në datën 8 Janar 2022. Burime në Partinë Demokratike bëjnë me dije se ish-lideri historik do të organizojë një protestë kombëtare që vjen pas asaj kundër vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Tiranë dhe incineratorëve.

Ndërkohë Berisha dhe komisioni i Rimethemelit të PD-së i kanë lënë afat deri në 5 janar 2022, kreut të PD-së, Lulzim Basha për të liruar zyrat e partisë dhe për të dorëzuar detyrat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img