Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Berisha në krye të PD? Nishani: Mesazh për anëtarësinë që situata është e rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar deklaratën e Sali Berishës, i cili u përgjigj me “kurrë mos thuaj kurrë”, teksa u pyet nëse mund të rikthehet në krye të PD.

Nishani tha se deklarata e Berishës është një mesazh i qartë se situata në PD është shumë e rëndë dhe duhet ndryshuar.

“Për mua një mesazh shumë i qartë, një mesazh për anëtarësinë. I thotë anëtarësisë që situata është shumë e rëndë dhe duhet ndryshuar”, deklaroi Nishani.

Më shumë

spot_img
spot_img