Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Berisha “mjeshtër” i photoshop, e projekton Ramën mbi gomar dhe e shpjegon në mënyrën e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në “facebook” një foto të modifikuar të Edi Ramës mbi një karrocë që tërhiqet nga gomari.

Foton Berisha e ka publikuar me rastin e referendumit që po zhvillon Partia Socialiste për mandatin e Ramës.

“O festë të madhe ka partia! Të dy (Rama dhe gomari) do votojnë sot në referendum për Ramën!”- shkruan deputeti demokrat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img