Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Berisha e Basha “ngujohen” në zyrë, mbi dy orë takim “kokë më kokë”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është duke zhvilluar një takim me Lulzim Bashën.

Berisha ndodhet në zyrën e kryetarit aktual të PD-së, Lulzim Basha, prej më shumë se dy orësh.

Ky takim vjen në një kohë kur anëtarët e PD-së në mbarë vendin po votojnë për zgjedhjen e kryetarit të ri.

Sakaq, kanidatët përballë Bashës si Agron Shehaj dhe Edit Harxhi kanë shprehur pakënaqësi për organizimin e procesit të votimit, duke identifikuar edhe shkelje të ndryshme.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha tha “kurrë mos thuaj kurrë” teksa u pyet për rikthimin e tij në krye të PD-së. Shumë e shohin deklaratën e Berishës si batutë, por të tjerë aludojnë rreth domethënies.

LEXO EDHE: Berisha në krye të PD? Nishani: Mesazh për anëtarësinë që situata është e rëndë

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img