Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Berisha me ANTIPLUMB, Hoxha: E ka një sinjal, dhe të fortë madje. Shpresoj që Rama dhe Xhafaj…

spot_img

Lajme të ngjashëm

ca1a032a74bcf8b5266365338083a8b2

Gazetari investigativ Artan Hoxha, postoi disa foto ku shpehej se ish kryeministri Sali Berisha kishte shkuar në Elbasan dhe Shkodër i veshur me antiplumb.

Por i sfiduar në komente nga gazetari Basir Çollaku, Hoxha përforcon idenë e tij duke thënë se Sali Berisha “ka marrë sinjal të fortë” që ka vendosur të veshë jelekun antiplumb.

Debati në komente mes dy gazetarëve:

Basir Çollaku: Po antiplumbin kush e pa, apo e veshi live..meqe i ka dhe sh te besuar shoqeruesit..app prape dikush qenka “spiun” ne grupin e besnikeve…

Artan Hoxha: Pershendetje Basir, besoj ke aq njohje te Garda, ose ish-gardistet ta shpjegojne proceduren dhe per cfare jeleku behet fjale. E vesh edhe ky tjetri kur i vjen haberi, mos u merzit. Nuk me shqeteson jeleku por motivi pse?!!! Ai nuk ben kot Basir, e ka nje sinjal dhe te forte madje….. thjeshte uroj qe Rama e Xhafa qe kane per detyre sigurine e vendit, te mos ia fusin gjumit,

rghertherh45gh4gh.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img