Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Berisha mbledh sot kryetarët dhe sekretarët e degëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, do të mbledhë këtë të martë kryetarët dhe sekretarët e degëve.

Mbledhja është thirrur në orën 18:30 të pasdites dhe do të zhvillohet në selinë blu.

Mbledhja e Berishës me kryetarët dhe sekretarët e degëve vjen pas protestës mbarëkombëtare të 7 korrikut para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve dhe nismës rajonale Open Balkan.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img