Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Berisha mbërrin në Fier i shoqëruar nga Noka dhe Baçi, pritet me brohorima nga simpatizantët e PD-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha i shoqëruar nga deputeti Flamur Noka dhe Luan Baçi ka mbërritur këtë pasdite në Fier, ku do të takohet me demokratët e këtij qyteti.

Ky takim vjen pak ditë pas takimit që Berisha mbajti në ambientet e Hotel Rogner në Tiranë.

O Sali, o hero gjithë Shqipëria ty të do”, kanë qenë thirrjet e simpatizantëve të PD.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img