Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Berisha mban foltoren në qytetin e Korçës në 77-vjetorin e lindjes, pritet nga qindra qytetarë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është nisur këtë të premte drejt Korçës, ku do të zhvillojë një takim me demokratët dhe simpatizantët e PD-së gjatë foltores në këtë qytet.

Berisha është shoqëruar nga deputeti Edmond Spaho, Flamur Noka, Tritan Shehu, Sorina Koti dhe ish-deputetët Arben Ristani e Klevis Balliu, ndërsa në ambientet e kinema Milenium janë mbledhur qindra demokratë.

Kujtojmë se kjo ditë është e veaçantë për Sali Berishën, pasi ish-lideri demokrat ka ditëlindjen dhe mbush plot 77 vjeç.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img