Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Berisha i thotë “PO” marrëveshjes me Ilir Metën: Mirëpres bashkëpunimin me të gjithë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk e ka hedhur poshtë mundësinë për një bahskëpunim me Presidentin Ilir Meta, pasi ky i fudnit të përfundojë mandatin si kreu i shtetit.

I pyetir në Nova Media, Berisha tha se jo vetëm që nuk e përjashton, por e mirëpret bashkëpunimin me Metën dhe të gjitha partitë e tjera.

“Do ftoj në gjirin e opozitës të gjitha forcat politike dhe faktorët e rëndësishëm të shoqërisë shqiptare që besojnë se narkoshteti përbën dramën më të madhe në historinë e vendit pas diktaturës. Jo që nuk e përjashtoj, por mirëpres bashkëpunimin me të gjitha partitë”, tha Berisha.

Më shumë
spot_img
spot_img