Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Berisha “i rrëmben” Bashës zëdhënësen e fushatës Floriana Garo, ish-kryeministri: Do të drejtojë foltoret, është shumë e suksesshme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një konference me gazetarët mbrëmjen e sotme në hotel Rogner, ka prezantuar si drejtore të komunikimi të Foltores Floriana Garon dhe ka deklaruar se ai se do të sjellë fitoren e PD-së, duke u shpallur kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë.

“Kam kënaqësinë të paraqes para jush drejtoreshën e komunikimit të kësaj nisme historike, që ka për synim rivendosjen e pluralizmit politik në Shqipëri. Fitoren e PD-së dhe rikthimin e Sali Berishës si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë. Të gjitha këto me vullnetin e shqiptarëve. Kam kënaqësinë t’iu prezantoj Floriana Garon. Një studente e shkëlqyer dhe konklurrente e suksesshme në garat e bukurisë. Floriana në jetën e saj ka të rregjistruara një sëri sukssesshëm”, tha Berisha.

E ndërsa Floriana garo nuk i fshehu emocionet për këtë vlerësim që i bëri ish-kryeministri Berisha, duke e falenderuar atë për surprizën dhe fjalët e ngrohta.

“Faleminderit doktor se ishte surprizë këto fjalë të ngrohta, për mua është vlerë e madhe që të jem këtu publikisht me doktorin në këtë ditë historike. Doktorit do i lë fjalën dhe do ta shpjegojë më mirë se pse kjo ditë është kaq e rëndësishme“, u shpreh Garo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img