Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Berisha “i mori” zëdhënësen, Floriana Garo s’humbet kohë dhe “thumbon” Bashën: Edhe ky si Rama, fajëson Saliun për humbjet e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtoresha e Komunikimit të foltores së ish-kryeministrit Sali Berishës, Floriana Garo, ka reaguar pas intervistës së Lulzim Bashës ditën e sotme në “News24”, ku tha se kishte humbur zgjedhjet për shkak të Sali Berishës, i cili sipas tij i kishte shkaktuar dualizim.

Me të marrë detyrën e re, ajo nuk ka humbur kohë dhe ka “thumbuar” kryedemokratin duke thënë se është bërë si Rama kur thotë se fajin për humbjet e tij i ka Saliu.

Basha si Rama: Fajin per humbjet e mia e ka Saliu!”, ka shkruar Floriana Garo në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img